Pro všechny milovníky luxusu, dobrého jídla ale hlavně angličtiny jsme pro vás připravili pobytový kurz anglického jazyka v hotelu Mesit na Horní Bečvě nebo v hotelu Excelsior v Dolní Lomné - užijte si luxus a výuku v jednom.

Samozřejmě si i odpočinete v krásné přírodě Beskydských hor prostě intenzivní studium angličtiny spojené s příjemným prostředím Beskyd, lektoři, kteří udělají cokoli, aby vás výuka bavila, a něco jste se naučili.Takže neváhejte a přihlaste se na jazykový intenzivní kurz angličtiny v Beskydech.

Nabízíme Vám víkend nabitý angličtinou v krásném prostředí Beskyd a to na Horní Bečvě.
Tento kurz je koncipován na rozmluvení jednotlivých studentů a je veden RODILÝM MLUVČÍM.Máme za sebou již několik úspěšných kurzů, podívejte se na naše stránky na naše reference https://www.kurzyanglictina.cz/reference.php

Celý kurz vede rodilý mluvčí s více než 15letou zkušeností a vysokoškolským vzděláním.

Kurz je pro koho?Na naše víkendové intenzivní kurzy angličtiny zveme všechny ty, kdo se rozhodli věnovat své angličtině vážnou pozornost a učinit rozhodný pokrok. Jsou určeny studenty všech úrovní pokročilosti, od Elementary po Upper-Intermediate.Pokud máte jakékoli pochybnosti, neváhejte nás kontaktovat na 608 050 555 ředitelka Mgr Jana Borovičková.

Proč pobytové kurzy?

Ne, nevlastníme žádnou zázračnou metodu, která by vás bez vašeho úsilí a vaší práce naučila cizímu jazyku, nebudeme na vás ani vysílat žádné vlny, ani zaříkávat či užívat chemických přípravků. Hlavní důvod proč zvolit formu pobytového intenzivního kurzu leží jinde: Na tři dny svého života se odloučíte od každodenních pracovních i mimopracovních problémů, od "naprosto neodkladných" záležitostí, které je třeba vyřešit okamžitě (nejlépe místo hodiny angličtiny), a po tři dny nebudete mít čas ani prostor na nic jiného, než angličtinu. Nabízíme vám tak možnost ponořit se intenzivně a soustředěně do jazyka od rána až do noci, jak v hodinách tak při samostatné práci na zadaná témata. Kurz je koncipován na ROZMLUVENÍ - je velmi intenzivní a hlavně s rodilým mluvčím, takže budete MUSETmluvit. Zapomeňte na všední starosti, užijte si luxus 3 hvězdičkového hotelu, výborné jídlo a rodilého mluvčího, který je připraven po celou dobu pobytu.

Co můžete očekávat?
Víkend nabitý výukou anglického jazyka v nádherném prostředí Beskyd, kde se budete moci plně soustředit na prohloubení Vašich znalostí.

• celkem 28 vyučovacích hodin s rodilým mluvčím (velice intenzivní kurz)
  • profesionální přístup kvalifikovaných lektorů a přátelskou atmosféru bez stresu
  • prostředí, kde si odpočinete, nabízíme luxus, volný vstup do hotelového bazénu, 2 hodiny sauny nebo 2 hodiny whirpoolu, ale zároveň budete stále mluvit anglicky (i večer u pivka)

Co Vám nabízíme?

• výuku s rodilým mluvčím - 28 vyučovacích hodin
  • ubytování v hotelu MESIT 3 * HOTEL na Horní Bečvě (dvoulůžkové pokoje) nebo v hotelu Excelsior https://www.excelsior-hotel.cz/
  • plnou penzi
  • výukové materiály (všechny materiály připravené lektorem a rozdané při příjezdu)
  • konverzaci
  • volný vstup do hotelového bazénu
  • 2 hodiny sauny nebo 2 hodiny whirpool
  • mluvený projev i procvičování nepopulární gramatiky záživnou formou, rodilý mluvčí je lektor s rozhleden a formou neustálého kladení otázek rozmluví i mrtvolu

Komu je kurz určen?

• všem studentům (dospělí) od mírně pokročilých po pokročilé
  • všem, kdo se bojí mluvit
  • všem, kdo nemají časové možnosti na pravidelnou docházku do kurzu angličtiny
  • všem, kdo se potřebují rozmluvit
  • všem nadšencům, kterým to ve škole a v běžném kurzu nestačí

Informace ke stravě (plná penze)

Plná penze v ceně tak, jak je uvedena výše, zahrnuje:

• snídani - formou rautu, výběr z několika možností (pečivo salám, sýry, marmeláda, musli, mléko, jogurty, cereálie) včetně neomezené konzumace čaje.
  • oběd - polévka, hlavní jídlo
  • večeře - teplé hlavní jídlo ( raut )

Informace k ubytování:Ubytování je zajištěno v 3 hvězdičkovém hotelu Mesit na Horní Bečvě ve dvoulůžkových pokojích. K dispozici máte volný vstup do hotelového bazénu, 2 hodiny sauny nebo 2 hodiny whirpoolu.Co si máte vzít s sebou?

• Psací potřeby a sešit na vaše poznámky.
  • Nadšení, čistou hlavu a dobrou náladu!
  • Chuť se učit
  • Chuť relaxovat

Program kurzu :

PÁTEK- příjezd, výuka:

• Individuální příjezd nejpozději do 15 hod
  • 15,00 - příjezd
  • 15,00 - 18,00 - Výukový blok (4 VH)
  • 18,00 - večeře
  • 19,00 - 22,00 - Výukový blok (4 VH)

• 8,30 - snídaně
  • 9,00 - 12,00 - Výukový blok (4 VH)
  • 12,00 - oběd
  • 13,00 - 16,00 Výukový blok (4 VH)
  • 16,00 - 19,00 - Výukový blok (4 VH)
  • 19,00 - večeře
  • 20,00 - 22,00 Výukový blok (3 VH)

NEDĚLE

• 8,30 snídaně
  • 9,00 - 14,00 výukový blok (5 VH)
  • čas odjezdu je individuální - konec výuky také.

Všechny časy jsou pouze informativní - přímo na kurzu si lektor organizuje výuku, procházky atd.