Něco o nás ...

ŽE CHCI UČIT ANGLIČTINU JSEM VĚDĚLA UŽ VE 20 LETECH

Jmenuji se Jana Borovičková a ráda bych se s vámi podělila o příběh, jak jsem se stala učitelkou angličtiny. Že budu učit , jsem věděla už ve svých 20 letech. Angličtina mě vždycky bavila, tak jsem se rozhodla nastoupit na státní jazykovou školu ve Frýdku - Místku, kde jsem udělala Státní jazykové zkoušky   I. a II. stupně. Ve 22 letech jsem měla svého prvního studenta, na kterého nikdy nezapomenu a tímto mu děkuji za trpělivost :-)

VELMI BRZY JSEM SI UVĚDOMILA, ŽE CHODIT DO SKUPINY, KDE JE 10 A VÍCE STUDENTŮ NENÍ NIC PRO MĚ.

Oslovila jsem soukromého lektora, který pořádal miniskupinky angličtiny. A tak vlastně vznikl můj nápad, založit si jazykovou školu, kde klademe důraz na intenzitu výuky, kde je na jedné hodině minimální počet klientů,aby hodina byla dostatečně intenzivní.

I když se má rodina rozrůstala, měla jsem již 2 děti, začala jsem pravidelně soukromě učit a nabírala stále více klientů. Bylo to velmi složité období, skloubit péči o rodinu a práci. Později další 2 děti a další růst v profesionální oblasti.

V roce 2009 jsem založila jazykovou školu BOJA, kde jsem pracovala jako ředitelka a spolu s 5 ti lektory jsme rozšiřovali pole působnosti.

Nyní v roce 2019 se specializuji na mini kurzy ( max 5 klientů ),aby výuka byla dostatečně intenzivní pro každého jednotlivce.

Pevně věřím, že stejně jako já, máte motivaci i chuť naučit se anglicky, ráda vám s tím pomohu.  TĚŠÍM SE NA VÝUKU S VÁMI :-)