CELOROČNÍ KURZ

V našich kurzech se rozhodně nudit nebudete, hodiny jsou totiž velmi intenzivní. Lektor přijímá na hodinu pouze MAX 6 klientů, aby byla zaručena jak kvalita výuky, tak intenzita. Kurzy se konají v Příboře, v učebně jazykové školy na ulici Okružní 1428. Po předchozím pohovoru s ředitelkou, vám bude vybrán vhodný kurz a to na vaší jazykové úrovni. Do kurzu můžete přistoupit i po jeho začátku, nicméně je potřeba absolvovat rozdělení dle pokročilosti. Kurz lze platit i na splátky, vždy dle dohody.

Lze na splátky i možnost platit přímo na hodině, cena je různá dle platby, dle cílové skupiny ( slevy pro nezaměstnané nebo maminky na MD ) atd.

SOUKROMÁ VÝUKA

399kč/hod

Face2face je určena dospělým studentům angličtiny a je postavena na principu komunikativního učení. Využívá nejmodernějších metod a praktik k osvojení komunikačních dovedností pro použití ve skutečných každodenních situacích. Výklad a procvičování slovní zásoby a gramatiky je ve vzájemně vyváženém poměru; značný důraz je kladen na poslech a mluvení, kde se pracuje především s obecným a hovorovým jazykem, jak jej rodilí mluvčí slyší a užívají v reálných každodenních situacích.

Výhoda: Lektor se věnuje pouze klientovi, velmi intenzivní postup výuky, doporučená frekvence 1 x 2 VH týdně.

FIREMNÍ VÝUKA

Mgr Jana Borovičková - ředitelka

Telefon: +420/ 608 050 555

boja.skola@seznam.cz

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.