STORNO PODMÍNKY

1. Odesláním přihlášky klient potvrzuje, že se seznámil s metodou výuky a platebními podmínkami Jazykové školy BOJA a že s nimi souhlasí, za odeslání přihlášky se bere i ústní dohoda nebo facebooková objednávka .
  2. Pokud se jazyková škola dohodne na vrácení poměrné části kurzovného, toto kurzovné je zaúčtováno na konci školního roku ( červen ) po sečtení všech proběhlých hodin, vratka se posílá do 21 pracovních dní.  ( Kurzovné se nevrací, pokud není příčina problému či zrušené hodiny na straně jazykové školy, jako příklad uvádíme vyšší moc, počasí atd.) nebo se klient rozhodl sám, že výuku ukončí. Pokud se následně výuka zruší kvůli malému počtu klientů na hodině, tento klient nemá nárok na vrácení kurzovného.
  3. Při zrušení přihlášky studentem do 31. 8 vrátí škola studentovi uhrazené finanční prostředky snížené pouze o administrativní poplatek ve výši 400 Kč.
  4. Při zrušení přihlášky studentem do 8.9. účtuje jazyková škola 30% z celkové ceny kurzu ( vždy se bere skutečně zaplacená cena )
  5. Při zrušení přihlášky studentem do 15. 9. účtuje jazyková škola 40% z celkové ceny kurzu. ( vždy se bere skutečně zaplacená cena )
  6. Při zrušení přihlášky studentem do 22. 9. účtuje jazyková škola 50% z celkové ceny kurzu. ( vždy se bere skutečně zaplacená cena )
  7. Pozdější odhlášení z kurzu není možné a student je povinen dostát všem finančním závazkům, ke kterým se smluvně zavázal při přihlášení do kurzu. (ústní dohoda, facebooková objednávka )
  8. Jazyková škola má právo vydat osvědčení z kurzu, pouze za dodržení těchto podmínek. Klient je povinnen pravidelně chodit na výuku, pokud se na výuku z vážných důvodů nedostaví, je povinnen se písemně omluvit ( facebook, sms, email atd ) a to nejméně 24 hodin předem, v případě nemoci v den výuky do 10 hodin. Pokud se klient rozhodne, že výuku přeruší z jakéhokoliv důvodu, nemá právo na vydání osvědčení.
  9. Výuka neprobíhá v případě prázdnin a státních svátků.